Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

O nas


Fotograf i Kamerzysta z "STUDIO FOTO-VIDEO MARKOWSCY" to , kreatywna i ambitna grupa foto video, która jako firma działa już od 1989 roku i może poszczycić się zainteresowaniem szerokij grupy klientów

 

Oferujemy Państwu fotografikę usługową w pełnym zakresie, w tym także  dokumentalną i artystyczną. Posiadamy nowoczesne i dobrze wyposażone studio, w którym możemy przeprowadzać sesje z modelami.

 

 

Dysponujemy sprzętem zarówno analogowym, jak i cyfrowym oraz dużym doświadczeniem w realizacji nawet najbardziej nietypowych zleceń klientów. Zajmujemy się także kompletną obróbką zdjęć, retuszem i renowacją starych fotografii.

 

Proponujemy Państwu różnorodne formy realizacji zamówień - wykonywanie zdjęć w różnych formatach, zarówno w Studiu, jak i prezentacja w internecie, tworzenie gotowych albumów i katalogów, sesje plenerowe i studyjne oraz obsługę uroczystości.

 

Zapewniamy profesjonalną i szybką realizację zamówień oraz ambitne podejście do każdego zlecenia.

 

Dojazd do klientów z Warszawy, Płocka, Płońska Mławy i Sierpca w  cenie usługi

 

 

 

Z nami zatrzymasz każdą najpiękniejszą chwilę...

 

Szanowni Państwo

Dziękujemy, że zechcieliście odwiedzić stronę naszej firmy. Zajmujemy się zawodowo obsługą imprez okolicznościowych już od wielu lat. Nasze filmy i fotografie realizowaliśmy na terenie całej Polski.

Filmujemy:

  • śluby,
  • wesela,
  • chrzty,
  • komunie,
  • studniówki,
  • imprezy okolicznościowe,
  • wieczory panieńskie, kawalerskie,
  • inne imprezy.

W ramach naszych usług otrzymacie Państwo wysokiej jakości film zrealizowany w technologii cyfrowej. Pozwala ona na zastosowanie dodatkowego montażu pozwalającego dodać wiele atrakcyjnych efektów specjalnych. Dzięki temu Państwa film będzie unikalną i ciekawą pamiątką.

Posiadamy w pełni profesjonalne kamery, nowoczesne karty montażowe oraz oprogramowania do edycji, montażu i animacji video. Dysponujemy najwyższej klasy sprzętem komputerowym. Nasi klienci otrzymują filmy na płytach dvd. Dodatkowo realizujemy materiał video także w formacie blue ray.

 

Kod HTML/javascript
Kod HTML/javascript